Mølla P-hus
0570 Oslo
- Parkeringsplasser 115
- HC plasser 4
- Mandag Åpen 24/7
- Tirsdag Åpen 24/7
- Onsdag Åpen 24/7
- Torsdag Åpen 24/7
- Fredag Åpen 24/7
- Lørdag Åpen 24/7
- Åpen 24/7

Med appen APCOA FLOW har du full kontroll over parkeringen, direkte i mobilen. Alle nødvendige funksjoner for å finne eller betale for parkering finnes lett tilgjengelig i appen.
For å leie parkering i Mølla P-hus trykker du deg enkelt inn på linken: www.apcoa.no/leie-parkering/leie-parkering/. Her søker du opp Mølla P-hus og bestemmer hvor lenge du ønsker å leie en parkeringsplass.
I nedre plan er det installert portåpning, Porten åpnes automatisk når du kjører mot porten og du kan finne frem til din leide parkeringsplass. Om du kommer gående for å hente bilen taster du inn registreringsnummeret ditt på skjermen for å åpne porten inn til parkeringshuset.
Korttidsparkeringen for Mølla P-hus befinner seg i øvre plan av p-huset, her er det automatisk skiltgjenkjenning ved innkjøring og utkjøring. For mer informasjon angående korttidsparkering se egen side for Mølla P-hus.
Alternative parkeringsplasser i nærheten av Mølla P-hus, nedre plan